K.V.V. Aartrijke


Stamboeknummer KBVB 05471


Officiële website

Hoofd-trainer:

Frederik Logghe

Assistent-trainer:

Andy Vandekerckhove

Keepers-trainer:

Nico Notredame

Afgevaardigde:

Xavier Baudelet

Trainingsdagen= dinsdag van 19u30 tot 21u.

                          donderdag van 19u30 tot 21u.

Keepertraining dinsdag vanaf 19u15.

Joren Allaert- Sam Caron- Elias Cavey- Florian Cavey- Wesley Clarisse- Kevin Compernol- Anatkin Deramoudt- Dylan Desauvage- Karim D'heedene- Tibo Gereels- Thybo Govaert- Nigel Notredame- Stijn Raes- Dennis Standaert- Quinn Staute- Daan Vandenbroucke- Florian Vanhevel- Tiyani Vanmassenhove- Demmy Verschaeve- Gert-Jan Verschaeve- Arno Segaert

Datum

Uur

Wedstrijden heenronde

Uitslag

01/09/19

15u00

KVV Aartrijke - KFC Heist B

4 - 1

08/09/19

15u00

FC Doomkerke - KVV Aartrijke

1 - 5

15/09/19

15u00

VV Westkapelle - KVV Aartrijke

1 - 6

22/09/19

14u30

KVV Aartrijke - KSK Wenduine

6 - 1

29/09/19

15u00

SKD Hertsberge - KVV Aartrijke

0 - 4

06/10/19

15u00

KVV Aartrijke - VK Dudzele

3 - 1

13/10/19

15u00

K. Dar Ruddervoorde - KVV Aartrijke

2 - 5

20/10/19

15u00

KVV Aartrijke - VC Vamos Zandvoorde

2 - 3

27/10/19

15u00

GL Ruiselede - KVV Aartrijke

1 - 4

03/11/19

14u30

KVV Aartrijke - VVC Beernem B

2 - 1

10/11/19

14u30

K. Z. Dentergem - KVV Aartrijke

2 - 3

17/11/19

14u30

KVV Aartrijke - VK Zerkegem

2 - 0

24/11/19

15u00

E. Brugge - KVV Aartrijke

2 - 2

01/12/19

14u30

KVV Aartrijke - KSK Steenbrugge

3 - 0

08/12/19

14u30

KSV Pittem - KVV Aartrijke

0 - 3





Datum

Uur

Wedstrijden terugronde

Uitslag

15/12/19

15u00

KFC Heist B - KVV Aartrijke

0 - 8

05/01/20

14u30

KVV Aartrijke - FC Doomkerke

5 - 1

12/01/20

14u30

KVV Aartrijke - VV Westkapelle

8 - 0

19/01/20

14u30

KSK Wenduine - KVV Aartrijke

26/01/20

14u30

KVV Aartrijke - SKD hertsberge

01/02/20

19u30

VK Dudzele - KVV Aartrijke

09/02/20

15u00

KVV Aartrijke - K. Dar Ruddervoorde

15/02/20

19u30

VC Vamos Zandvoorde - KVV Aartrijke

23/02/20

15u00

KVV Aartrijke - GL Ruiselede

08/03/20

15u00

VVC Beernem B - KVV Aartrijke

15/03/20

15u00

KVV Aartrijke - K. Z. Dentergem

22/03/20

15u00

VK Zerkegem - KVV Aartrijke

29/03/20

15u00

KVV Aartrijke - E. Brugge

05/04/20

15u00

KSK Steenbrugge - KVV Aartrijke


19/04/20

15u00

KVV Aartrijke - KSV Pittem










AFF = Algemeen ForFait               FF = Forfait


Klik op de gearceerde score voor het wedstrijdverslag

RANGSCHIKKING

KVV AARTRIJKE

18-49p

VAMOS ZANDVOORDE

18- 44p

DARING RUDDERVOORDE

18- 42p

FC DOOMKERKE

18- 32p

CERCLE BEERNEM B

18- 31p

VKSO ZERKEGEM

18- 30p

SV PITTEM

18- 29p

VK DUDZELE

18- 29p

DENTERGEM

18- 26p

E. BRUGGE

18- 25p

SKD HERTSBERGE

18- 22p

GL RUISELEDE

18- 14p

SK WENDUINE

18- 13p

SK STEENBRUGGE

18- 11p

VV WESTKAPELLE

18- 6p

FC HEIST

18- 3p

UITSLAGEN SPEELDAG 18

E. BRUGGE- ZANDVOORDE  2-5

KVV AARTRIJKE- WESTKAPELLE  8-0

STEENBRUGGE- RUDDERVOORDE  1-2

PITTEM- DUDZELE  1-1

HEIST- HERTSBERGE  0-5

DENTERGEM- BEERNEM  2-2

DOOMKERKE- WENDUINE  5-1

ZERKEGEM- RUISELEDE  2-0

Copyright © 2016 K.V.V. Aartrijke - Alle rechten voorbehouden