K.V.V. Aartrijke


Stamboeknummer KBVB 05471


Officiële website

Hoofd-trainer:

Frederik Logghe

Assistent-trainer:

Andy Vandekerckhove

Keepers-trainer:

Nico Notredame

Afgevaardigde:

Xavier Baudelet

Trainingsdagen= dinsdag van 19u30 tot 21u.

                          donderdag van 19u30 tot 21u.

Keepertraining dinsdag vanaf 19u15.

Joren Allaert - Sam Caron - Elias Cavey - Florian Cavey - Wesley Clarisse - Kevin Compernol - Anatkin Deramoudt - Dylan Desauvage - Karim D'heedene - Tibo Gereels - Thybo Govaert - Nigel Notredame - Stijn Raes - Dennis Standaert - Quinn Staute - Daan Vandenbroucke - Florian Vanhevel - Tiyani Vanmassenhove - Demmy Verschaeve -

Gert-Jan Verschaeve - Arno Segaert - Harm Mattheus - Iben Willem - Karel Derdaele

Datum

Uur

Wedstrijden heenronde

Uitslag

06/09/20

15u00

Jong Male VV - KVV Aartrijke

13/09/20

15u00

KVV Aartrijke - HO Oedelem

0 - 4

20/09/20

15u00

NSVD Handzame - KVV Aartrijke

2 - 4

27/09/20

15u00

KVV Aartrijke - Dosko Sint-Kruis

2 - 2

04/10/20

16u00

VV Koekelare A - KVV Aartrijke

8 - 0

11/10/20

15u00

KVV Aartrijke - SK Torhout

1 - 3

17/10/20

19u00

FC Veldegem - KVV Aartrijke

25/10/20

15u00

KVV Aartrijke - KWS Oudenburg

31/10/20

19u30

VC Vamos Zandvoorde - KVV Aartrijke

08/11/20

15u00

KVV Aartrijke - KE De Haan

15/11/20

15u00

KVV Aartrijke - Daring Brugge

22/11/20

15u00

FC Damme - KVV Aartrijke

29/11/20

15u00

KVV Aartrijke - SK Eernegem

06/12/20

15u00

KFC Lissewege A - KVV Aartrijke

13/12/20

15u00

KVV Aartrijke - K. Daring Ruddervoorde





Datum

Uur

Wedstrijden terugronde

Uitslag

20/12/20

15u00

KVV Aartrijke - Jong Male VV

10/01/21

14u30

HO Oedelem - KVV Aartrijke

17/01/21

15u00

KVV Aartrijke - NSVD Handzame

24/01/21

14u30

Dosko Sint-Kruis - KVV Aartrijke

31/01/21

15u00

KVV Aartrijke - VV Koekelare A

06/02/21

20u00

SK Torhout - KVV Aartrijke

21/02/21

15u00

KVV Aartrijke - FC Veldegem

28/02/21

15u00

KWS Oudenburg - KVV Aartrijke

07/03/21

15u00

KVV Aartrijke - VC Vamos Zandvoorde

14/03/21

15u00

KE De Haan - KVV Aartrijke

21/03/21

15u00

Daring Brugge - KVV Aartrijke

28/03/21

15u00

KVV Aartrijke - FC Damme

10/04/21

19u00

SK Eernegem - KVV Aartrijke

18/04/21

15u00

KVV Aartrijke - KFC Lissewege A


25/04/21

15u00

K. Daring Ruddervoorde - KVV Aartrijke










AFF = Algemeen ForFait               FF = Forfait


Klik op de gearceerde score voor het wedstrijdverslag

RANGSCHIKKING

DARING RUDDERVOORDE

25- 59p

VAMOS ZANDVOORDE

25- 57p

KVV AARTRIJKE

25- 56p

ZK DENTERGEM

25- 44p

VK DUDZELE

25- 44p

VVC BEERNEM B

25- 43p

E. BRUGGE

24- 41p

VKSO ZERKEGEM

24- 40p

FC DOOMKERKE

25- 37p

SKD HERTSBERGE

25- 37p

SV PITTEM

25- 31p

GL RUISELEDE

25- 23p

SK WENDUINE

25- 19p

SK STEENBRUGGE

25- 16p

VV WESTKAPELLE

25- 6p

FC HEIST

25- 4p

UITSLAGEN SPEELDAG 25

ZANDVOORDE- HERTSBERGE  1-2

BEERNEM- KVV AARTRIJKE  1-1

DENTERGEM- DOOMKERKE  5-1

RUISELEDE- WENDUINE  2-0

E. BRUGGE- PITTEM  1-1

RUDDERVOORDE- DUDZELE  3-3

WESTKAPELLE- STEENBRUGGE  1-2

ZERKEGEM- HEIST  1-0

Copyright © 2016 K.V.V. Aartrijke -

Alle rechten voorbehouden