K.V.V. Aartrijke

 

Stamboeknummer KBVB 05471

 

Officiële website

Gew. Reserven E

Trainer:

Johan Allaert - 0485/44.11.04 - 050/28.04.01 Andy Vandekerckhove - 0486/96.04.43

Keepers-trainer:

Nico Notredame - 0478/55.75.78

Afgevaardigde:

Xavier Baudelet - 0474/45.06.15 - Nico Blomme - 0498/50.81.34 - 050/35.91.81

Trainingsdagen: Dinsdag & Donderdag - 19u30 - 21u30

Keepers: Dinsdag - 19u30 - 21u30

Spelers A-kern (alfabetische volgorde)

Allaert Joren - Bousson Jani - Caron Sam - Cavey Elias - Clarisse Wesley - Clybouw Maur - Compernol Kevin - Debackere Daijo - De Bruyne Jason - Decock Jasper - Deramouth Anatkin - Desauvage Dylan - Desmit Angelo -

Faes Miguel - Gereels Tino - Karnier Bjorn - Lanszweert Thomas - Missinne Jasper - Notredame Nigel - Pollet Ruben - Raes Stijn - Schaut Jan - Scheldeman Dylan - Standaert Dennis - Segaert Arno - Staute Quinn - Termote Didier - Vandecasteele Jonathan - Vandekerckhove Jorden - Van Den Eynde Tycho - Vanhaverbeke Davy - Vanhevel Florian -

Van Landuyt Thijs - Vanoverbeke Robbe - Van Roye Jary - Verschaeve Demmy - Verschaeve Gert-Jan

 

Datum

Uur

Wedstrijden heenronde

Uitslag

02/09/18

09u15

Davo Westende - KVV Aartrijke

3 - 1

09/09/18

09u15

KVV Aartrijke - SC Lombardsijde B

AFF

16/09/18

09u15

SP Keiem - KVV Aartrijke

2 - 3

23/09/18

09u15

KVV Aartrijke - SK Spermalie-Middelkerke

3 - 3

30/09/18

09u15

KSV Wenduine - KVV Aartrijke

3 - 3

07/10/18

09u15

KVV Aartrijke - WS Zarren B

2 - 5

21/10/18

09u00

KSV Nieuwpoort - KVV Aartrijke

5 - 2

28/10/18

09u15

KVV Aartrijke - SC Lombardsijde A

3 - 4

04/11/18

09u15

KVC Ichtegem A - KVV Aartrijke

4 - 0

11/11/18

09u15

KVV Aartrijke - VV Leke-Vladso

0 - 2

18/11/18

09u15

KVV Aartrijke - SK Torhout

 

25/11/18

09u15

KEG Gistel B - KVV Aartrijke

 

02/12/18

09u15

KVV Aartrijke - KSV Veurne B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum

Uur

Wedstrijden terugronde

Uitslag

09/12/18

09u15

KVV Aartrijke - Davo Westende

 

16/12/19

09u15

SC Lombardsijde B - KVV Aartrijke

 

20/01/19

09u15

KVV Aartrijke - SP Keiem

 

27/01/19

09u15

SK Spermalie-Middelkerke - KVV Aartrijke

 

03/02/19

09u15

KVV Aartrijke - KSV Wenduine

 

10/02/19

09u15

WS Zarren B - KVV Aartrijke

 

17/02/19

09u15

KVV Aartrijke - KSV Nieuwpoort

 

24/02/19

09u15

SC Lombardsijde A - KVV Aartrijke

 

17/03/19

09u15

KVV Aartrijke - KVC Ichtegem A

 

24/03/19

09u15

VV Leke-Vladso - KVV Aartrijke

 

31/03/19

09u15

SK Torhout - KVV Aartrijke

 

07/04/19

09u15

KVV Aartrijke - KEG Gistel B

 

14/04/19

10u00

KSV Veurne B - KVV Aartrijke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AFF = Algemeen ForFait FF = Forfait

 

Klik op de gearceerde score voor het wedstrijdverslag

Klassement gelijk aan klassement KBVB - updated 17/10/17

Sponsors:

Opmerkingen/Suggesties

aangaande de

site

Copyright © 2016 K.V.V. Aartrijke - Alle rechten voorbehouden

Laatste update:

 

29/10/2017