K.V.V. Aartrijke


Stamboeknummer KBVB 05471


Officiële website

Hoofd-trainer:

Frederik Logghe

Assistent-trainer:

Andy Vandekerckhove

Keepers-trainer:

Nico Notredame

Afgevaardigde:

Xavier Baudelet

Trainingsdagen= dinsdag van 19u30 tot 21u.

                          donderdag van 19u30 tot 21u.

Keepertraining dinsdag vanaf 19u15.

Joren Allaert- Sam Caron- Elias Cavey- Florian Cavey- Wesley Clarisse- Kevin Compernol- Anatkin Deramoudt- Dylan Desauvage- Karim D'heedene- Tibo Gereels- Thybo Govaert- Nigel Notredame- Stijn Raes- Dennis Standaert- Quinn Staute- Daan Vandenbroucke- Florian Vanhevel- Tiyani Vanmassenhove- Demmy Verschaeve- Gert-Jan Verschaeve- Arno Segaert

Datum

Uur

Wedstrijden heenronde

Uitslag

01/09/19

15u00

KVV Aartrijke - KFC Heist B

4 - 1

08/09/19

15u00

FC Doomkerke - KVV Aartrijke

1 - 5

15/09/19

15u00

VV Westkapelle - KVV Aartrijke

1 - 6

22/09/19

14u30

KVV Aartrijke - KSK Wenduine

6 - 1

29/09/19

15u00

SKD Hertsberge - KVV Aartrijke

0 - 4

06/10/19

15u00

KVV Aartrijke - VK Dudzele

3 - 1

13/10/19

15u00

K. Dar Ruddervoorde - KVV Aartrijke

2 - 5

20/10/19

15u00

KVV Aartrijke - VC Vamos Zandvoorde

2 - 3

27/10/19

15u00

GL Ruiselede - KVV Aartrijke

1 - 4

03/11/19

14u30

KVV Aartrijke - VVC Beernem B

2 - 1

10/11/19

14u30

K. Z. Dentergem - KVV Aartrijke

2 - 3

17/11/19

14u30

KVV Aartrijke - VK Zerkegem

24/11/19

15u00

E. Brugge - KVV Aartrijke

01/12/19

14u30

KVV Aartrijke - KSK Steenbrugge

08/12/19

14u30

KSV Pittem - KVV Aartrijke





Datum

Uur

Wedstrijden terugronde

Uitslag

15/12/19

15u00

KFC Heist B - KVV Aartrijke

05/01/20

14u30

KVV Aartrijke - FC Doomkerke

12/01/20

14u30

KVV Aartrijke - VV Westkapelle

19/01/20

14u30

KSK Wenduine - KVV Aartrijke

26/01/20

14u30

KVV Aartrijke - SKD hertsberge

01/02/20

19u30

VK Dudzele - KVV Aartrijke

09/02/20

15u00

KVV Aartrijke - K. Dar Ruddervoorde

15/02/20

19u30

VC Vamos Zandvoorde - KVV Aartrijke

23/02/20

15u00

KVV Aartrijke - GL Ruiselede

08/03/20

15u00

VVC Beernem B - KVV Aartrijke

15/03/20

15u00

KVV Aartrijke - K. Z. Dentergem

22/03/20

15u00

VK Zerkegem - KVV Aartrijke

29/03/20

15u00

KVV Aartrijke - E. Brugge

05/04/20

15u00

KSK Steenbrugge - KVV Aartrijke


19/04/20

15u00

KVV Aartrijke - KSV Pittem










AFF = Algemeen ForFait               FF = Forfait


Klik op de gearceerde score voor het wedstrijdverslag

RANGSCHIKKING

VAMOS ZANDVOORDE

10- 28p

KVV AARTRIJKE

10- 27p

DARING RUDDERVOORDE

10- 24p

VKSO ZERKEGEM

10- 20p

VVC BEERNEM

10- 19p

FC DOOMKERKE

10- 19p

VK DUDZELE

10- 17p

E. BRUGGE

10- 16p

Z. DENTERGEM

10- 14p

SKD HERTSBERGE

10- 11p

SV PITTEM

10- 10p

GL RUISELEDE

10- 7p

SK STEENBRUGGE

10- 6p

SK WENDUINE

10- 6p

VV WESTKAPELLE

10- 4p

FC HEIST

10- 1p

Copyright © 2016 K.V.V. Aartrijke - Alle rechten voorbehouden