K.V.V. Aartrijke

 

Stamboeknummer KBVB 05471

 

Officiële website

Nog geen foto seizoen 2017-2018

In de maand: Sep 2017

Is jarig deze maand:

Dag

Naam

Ploeg

03

Desmit Angelo

Fanion

04

Demeyere Dries

Fanion

05

Vanmassenhove Tyani

Fanion

08

Devos Liam

U11

09

Moens Gilles

U10

11

Bakelandt Klaas

Fanion

13

Ryckeman Jens

T U9

 

Denys Mauro

U10

16

Letten Bram

Fanion

19

Lahousse Hanne

U12

20

Vandewalle Ward

U9

22

Allemeersch Thibault

U11

27

Rabaey Arne

U9

27

Rabaey Thomas

U9

In naam van K.V.V. Aartrijke

Gefeliciteerd met uw verjaardag

Wedstrijden Indurium Cup Reeks G

30/07/17 17u00

KVV Aartrijke - Jong Male

1 - 2

(1-5)

06/08/17 17u00

FC MU Izegem-Ingelmunster - KVV Aartrijke

1 - 6

(3-2)

12/08/17 18u00

KVV Aartrijke - K.VC Ichtegem

2 - 2

(5-3)

20/08/1717u00

WS Bulskamp - KVV Aartrijke

1 - 3

(3-4)

Teambuilding A-kern 26 Aug 2017

Klik op de fotoreportage voor grotere formaat

1 2 3 4 5 6 7

Foot Pass

Panathlonverklaring

K.V.V. Aartrijke aanvaardt

de panathlon verklaring over ethiek in de jeugd-sport en zal de principes ervan dan ook hanteren in haar jeugdopleiding.

 

Alle jeugdtrainers hebben

deze verklaring onder-tekend voor het aanvang van het seizoen.

 

Wedstrijden op Zaterdag 23/09 en Zondag 24/09/17

Ploeg

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

1ste Elftal

24/09/17

14u30

K. VV Oostduinkerke - K.V.V. Aartrijke

 

Gew Beloften A

24/09/17

09u15

K.V.V. Aartrijke - Dar. Brugge

 

Gew Beloften B

24/09/17

09u15

K. FC Lichtervelde B - K.V.V. Aartrijke

 

U17

23/09/17

09u15

K.V.V. Aartrijke - UN Zandvoorde R

 

U15

23/09/17

15u00

FC Lichtervelde A - K.V.V. Aartrijke

 

U13

23/09/17

13u45

KFC Eendracht Hooglede - K.V.V. Aartrijke

 

U11a

23/09/17

11u15

SK Torhout - K.V.V. Aartrijke

 

U11r

23/09/17

11u00

JVV Sint-Andries/Brugge - K.V.V. Aartrijke

 

U10a

23/09/17

09u15

K.V.V. Aartrijke - SK Eernegem R

 

U10r

23/09/17

10u45

KVC Wingene B - K.V.V. Aartrijke

 

U9a

23/09/17

09u30

VK Zerkegem - K.V.V. Aartrijke

 

U9b

23/09/17

09u00

K. Dar Ruddervoorde B - K.V.V. Aartrijke

 

U8

23/09/17

10u00

K.V.V. Aartrijke - SVD Kortemark

 

U7

23/09/17

10u00

K.V.V. Aartrijke - K. Dar Ruudervoorde A

 

 

 

 

 

 

Klik op de gearceerde score voor het wedstrijdverslag

Verplaatsing zaterdag 23/09 & zondag 24/09/17

Ploeg

Naar:

1ste Elftal

K. VV Oostduinkerke: Hazebeekstraat 2 " Sportpark Hazebeek" 8670 Oostduinkerke

Beloften B

K. FC Lichtervelde: Zandstraat 15, 8810 Lichtervelde

U15

K. FC Lichtervelde: Zandstraat 15, 8810 Lichtervelde

U13

K. FC E. Hooglede A: Oude Rozebekestraat 55A, 8830 Hooglede

U11a

SK Torhout: Steenveldstraat 10A "Verloren Kost", 8820 Torhout

U11r

JVV Sint-Andries/Brugge: Robrecht van Vlaanderenlaan 46, 8200 Brugge

U10r

K. VC Wingene: Rozendalestraat, 8750 Wingene

U9 a

VK Zerkegem: Vedastusstraat 49, 8490 Zerkegem

U9b

K. Dar. Ruddervoorde: Sportstraaat1 "Ridderfort" , 8020 Ruddervoorde

K.V.V. Aartrijke organiseert

15 september 17

vanaf 19u30

 

 

 

Mosselsouper

Kantine

K.V.V. Aartrijke

Inschrijvingsformulier!

klik "hier"

In de kijker

Herstellingen aan beide speelvelden

Reeds, door Martial en Co, verwijderde stenen

Sponsors:

Opmerkingen/Suggesties

aangaande de

site

Copyright © 2016 K.V.V. Aartrijke - Alle rechten voorbehouden

Laatste update:

 

18/09/2017